موسسه زبان های خارجی بوعلی سينا اولین موسسه غیردولتی در استان یزد

موسسه علمی و فرهنگی بوعلی سینا در سال 1376 در شهر یزد به همت برخی اساتید محترم دانشگاه و فرهنگیان برجسته یزد تاسیس شد.این موسسه که اولین تجلی حضور بخش خصوصی در عرصه آموزش زبان در استان یزد می باشد با هدف ایجاد گفتمان علم محوری و زبان آموز محوری در آموزش زبان به سنین مختلف شروع به کار نموده است.
در روزگاری كه كمتر كسي به اهميت و جايگاه ويژه زبان انگليسی در مناسبات جهانی پی برده بود مؤسسان خدوم آن بااستعانت از حضرت حق قدم در راه پرمشقت آموزش اين زبان گذاشتند تا اين كه، با تكيه بر سيستم های آموزش جمعی و انسان محور نيروهايی تربيت كنند تا فرهنگ ايران و ايرانی را به جهانيان بشناسانند و كشور را در عرصه های بين المللی و اقتصادی كمك كار باشند.
به حمد الله امروز مؤسسه زبان های خارجی بوعلی سينا با داشتن 4 شعبه در شهر يزد بدون بهره بردن از هر گونه كمك دولتی و تنها و تنها با استفاده از اعتماد مردمی و همت مديران كارآمد و مدرسین مجرب و متعهد توانسته است به جايگاه درخوردر استان يزد دست يابد.
مؤسسه بوعلی سينا افتخار دارد كه ارائه كننده خدمت به همشهريان عزيز در تمامی مقاطع سنی باشد تا باهم درمسير موفقيت وسربلندی ايران عزيز استوار گام نهيم.
در آموزشگاههای این موسسه کلاسهای زبان انگلیسی به صورت ترمیک و 100دقیقه در هر جلسه برای سطح های کودکان،نوجوانان و بزرگسالان برگزار میگردد.
با مراجعه به منوی سیستم آموزشی اطلاعات بیشتری در خصوص سطح ها و کتابهای مورد تدریس بدست آورید.

راهنمای ثبت نام اینترنتی

برای اطلاع و راهنمايی ثبت نام اينترنتی راهنمای ثبت نام را دانلود كنيد. بديهی است ثبت نام زبان آموزان فقط به صورت اينترنتی صورت ميگيرد. راهنمای ثبت نام اينترنتی را از اینجا دانلود کنید.

شهریه هر ترم

شهریه هر ترم مصوب آموزش و پرورش بوده که در آغاز هر سال تحصیلی مشخص میگردد، شما با مراجعه به صفحه اصلی سایت میتوانید از نرخ تعرفه هر ترم در هر سال آگاه شوید.loginheader
loginleft

 :نـام کــاربری

 :کلـمه عبــور
شعبه مركزی برادران:
خيابان فرخی-کوچه اورژانس کلانتری- ابتدای کوچه تأمین اجتماعی
تلفن: 36267044 - 36266125
شعبه مركزی خواهران (واحد استاد نادر طاهری زاده):
خيابان فرخی- كوچه اورژانس كلانتری-به سمت کوچه حنا
تلفن: 36262944 - 36266121
شعبه 22 بهمن واحد خواهران:
بلوار 22 بهمن –کوچه شهيد پيوندی زاده - جنب بانك تجارت
تلفن:35252043 - 35266121
شعبه 22 بهمن واحد برادران:
بلوار22 بهمن-قبل از مجتمع کالج-كوچه طالقانی
تلفن:35253139 -35266125